O společnosti Nebankovní Finance

Společnost Nebankovní Finance se specializuje na nebankovní úvěry po celém území České republiky. Základní pravidlo fungování společnosti je seriózní přístup ke klientům a férové jednání. Smluvní podmínky všech nabízených produktů jsou snadno pochopitelné, přehledné a nezáludné.

Jsme vstřícní k nenadálým a nepředvídatelným skutečnostem v životě našich klientů a v případě problémů se splácením se u proaktivních a čestně jednajících klientů společně snažíme nalézt řešení.

Naším hlavním CÍLEM SPOLEČNOSTI je, aby se klient u nás ozdravil a pomohli jsme mu se co nejdříve dostat do bankovního sektoru, kde bude mít minimální úroky a velmi nízké splátky.
Disponujeme profesionální sítí obchodních zástupců, kteří s žadatelem podrobně projednají podmínky půjčky, prověří jeho schopnost splácet a v případě jejího schválení, zařídí převod finančních prostředků do druhého dne.

Slovo zakladatele

Poslání společnosti

Posláním společnosti je aktivně řešit finanční potřeby klientů a nabídnout jim pomoc z dluhové pasti, do které se ne vždy vlastní vinou dostali. Nabízíme klientům druhou šanci ozdravit své finance a postupně je přivést ke standardním finančním produktům, které jsme mu spolu s jeho zlepšující se finanční situací, připraveni postupně nabídnout.

podpis Kamil Gašpar
Kamil Gašpar

Kamil Gašpar

jednatel společnosti