Půjčka se zástavou nemovitosti

Půjčka se zástavou až na 30 let od 4,9 % p.a.

Když potřebujete rychle půjčit peníze a zároveň můžete ručit nemovitostí? Pak jste na správném místě.

Vše z pohodlí domova

Nemusíte nikam chodit. Vše vyřídíte doma. Po telefonu nebo na počítači. Snadno a rychle.

Finance do 48 hodin

Žádné zbytečné papírování. Své peníze dostanete do dvou dnů od podpisu smlouvy.

Nízké úroky

Díky našim zkušenostem a schopnostem nabízíme dlouhodobě nízké úroky u všech našich produktů.

Až 10 mil. Kč

Můžete zažádat až o 10 mil. Kč na cokoliv, například koupi nového bydlení, vyplacení exekuci nebo nevýhodných úvěru.

Co je půjčka s ručením nemovitosti?

Půjčka s ručením nemovitosti je nejlepší cesta, jak získat u půjčky nízký úrok a mít nízkou splátku při splácení. Ručení nemovitosti je jistotou pro věřitele a půjčky se zástavou se stávají výhodnými půjčkami s dlouhou dobou splatnosti. K ručení je možné použít nemovitý majetek klienta nebo třetí osoby. Půjčky se zástavou nemovitosti lze splácet až 30 let.

Zažádat o úvěr můžete i v případě, že vám banky odmítly půjčit kvůli záznamům v registrech. Úvěr se zástavou vám pomůžeme zajistit, pokud můžete ručit nemovitostí vaší či třetí osoby. Oproti bance je naše půjčka s ručením nemovitostí, procesně jednodušší, peníze získáte do 48 hodin po požádání.

Po celou dobu lze využít možnosti předčasného splacení nebo refinancování do bankovního sektoru. S penězi z půjčky volně disponuje klient. Společnosti není nutné dokládat na co byly peníze použity. Půjčka se zástavou nemovitosti má anuitní splácení, pevnou úrokovou sazbu.

Pokud o půjčku s ručením nemovitosti zažádáte ještě dnes, peníze budete mít na bankovním účtu již do 48 hodin. Vše pohodlně a jednoduše.

Požádejte o nabídku

nezávazně a bezplatně

Náš specialista se vám ozve do 24 hodin.

Na co se nejčastěji ptáte

Ihned po prvním telefonátu s naším specialistou vám bude sděleno, zda máte šanci na schválení úvěru. Definitivní schválení vám dáme vědět do 24 hodin.

Nebankovní finance nabízejí půjčky bez omezení účelu. Úvěry tak můžete použít na nákup nemovitosti, rekonstrukci, vyplacení exekuce, apod...

Ne. U nás žádné poplatky předem neplatíte.