půjčka pro podnikatele

Podnikatelské úvěry až 50 mil. Kč
od 4,9 % p.a.

Když potřebujete rozjet podnikatelský záměr, jste začínající podnikatel nebo jen potřebujete peníze na své podnikání jste tady správně.

Vše z pohodlí domova

Nemusíte nikam chodit. Vše vyřídíte doma. Po telefonu nebo na počítači. Snadno a rychle.

Finance do 48 hodin

Žádné zbytečné papírování. Své peníze dostanete do dvou dnů od podpisu smlouvy.

Nízké úroky

Díky našim zkušenostem a schopnostem nabízíme dlouhodobě nízké úroky u všech našich produktů.

Až 50 mil. Kč

U podnikatelských úvěrů můžete žádat až o 50 mil. Kč na 30 let. Použijte je na realizaci podnikatelského záměru.

Co je podnikatelský úvěr?

Podnikatelský úvěr je vhodný především pro začínající podnikatele, kteří chtějí realizovat své sny, ale nemají k tomu dostatečné finance. Zažádat o podnikatelský úvěr můžete i v případě, že vám banky odmítly půjčit kvůli záznamům v registrech. Peníze na rozjezd vašeho podnikání vám pomůžeme zajistit, pokud můžete ručit nemovitostí vaší či třetí osoby. Oproti bance je náš úvěr, na podnikatelský záměr, zajištěný nemovitostí procesně jednodušší, peníze získáte do 48 hodin po požádání.

Po celou dobu lze využít možnosti předčasného splacení nebo refinancování do bankovního sektoru. S penězi z podnikatelského úvěru volně disponuje klient. Společnosti není nutné dokládat na co byly peníze použity.

Neváhejte a splňte si své sny o podnikání ještě dnes. S našim podnikatelským úvěrem dosáhnete svých vysněných snů ještě rychleji a snadněji.

Požádejte o nabídku

nezávazně a bezplatně

Náš specialista se vám ozve do 24 hodin.

Na co se nejčastěji ptáte

Ihned po prvním telefonátu s naším specialistou vám bude sděleno, zda máte šanci na schválení úvěru. Definitivní schválení vám dáme vědět do 24 hodin.

Nebankovní finance nabízejí půjčky bez omezení účelu. Úvěry tak můžete použít na nákup nemovitosti, rekonstrukci, vyplacení exekuce, apod...

Ne. U nás žádné poplatky předem neplatíte.